| Theya1703 a întrebat:

Buna...Am programu` ala de la Yahoo cu "o intrat unu", "te cauta cineva", ...etc. Cum sa-l dezinstalezz?

Răspuns Câştigător
| Alexandra_8909 a răspuns:

Pai nu cred ca e un program.cred ca sunt niste optiuni de la mesthinking Dai click pe Meseenger->Preferences->Alerts and Sounds-> si daca vrei sa dezinstalezi optiunea aia cu "a intrat cineva" dai click pe "a messenger contact goes online" si deselectezi optiunea "Showing a message at the bottom right corner of screen" si tot asa si la restul.cauta optiunea care incepe cu "Showing a message." si daca vrei ca si sunetul sa dispara deselectezi optiunea "Playing a sound". Sper ca ti-am fost de folos.happy

6 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Cred ca trebuie sa te duci la Start,. dupa la control panel si il dezinstalezihappy

| princessmary a răspuns:

Nuu.cauta la yahoo la preference la sounds acolo ai si pune c vrei uh

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
L-am avut si eu. Nu se dezinstaleaza. Trebuie sa dezinstalezi mess-ul si sa-l instalezi iar. Asa am facut si eu.
Te pup.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Damil si mie ma cauti la id asta iulian_te_boss damil si mie te rog

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum pot sa fac si eu rost de el?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu si nici nu ma intereseaza rolling on the floor