| anonim_4396 a întrebat:

Am reusit sa imi fac un blog si sa imi scriu cartea pe care am inceput-o.Pana acum am doar capitolul 1. http://viatadezana.blogspot.com/2011/08/capitolul-1-ince putul.html
Chiar daca vi se pare plictisitor, este asa pentru ca doar descriu.Actiunea incepe mai tarziu.

Răspuns Câştigător
| IoanaTempah a răspuns:

Ce este drept cam plicitisitoare si o carte care sa te faca sa o citesti trebuie sa inceapa cu acel ceva care te face curios si apoi citesti cartea. Nu cred ca exista acel ceva in inceputul tau...

2 răspunsuri:
| aleexuţ a răspuns:

Cam plictisitor.

| AnonimusGirl a răspuns:

Pentru un capitol e destul de scurt, incearca sa mai prezinti ceva... thinking