| Rinn a întrebat:

am si eu intrebare, cand eram mica, eu cu un baiat (Alex) ne intelegeam foarte bine, parca eram frati, intotdeauna ne jucam impreuna, dar eu am inceput sa ma joc cu altcineva mai mult(Bogdan), pentru ca Alex era ocupat cu niste colegi de-ai lui si am zis sa nu-l deranjez. Dupa o vreme nu prea am mai stat cu Alex ci cu Bogdan. Cred ca l-a deranjat asta pentru ca acum in prezent sunt un nimic pentru el si ma jigneste cum poate el mai bine, va rog, spuneti-mi de ced se comporta asa. Doar am stat si cu el dar si cu Bogdan, dau funda.

2 răspunsuri:
| adela_4401 a răspuns:

Eu cred ca te place si mai cred ca a fost gelos pentru ca ai stat mai mult cu bogdan.eu te sfatuiesc sa vb cu alex si sa-i spui ce ai pe suflet.

| altaway a răspuns:

Daca vrei mai multi prieteni trebuie sa ii iei pe toti in mod egal