| anonim_4396 a întrebat:

am si eu nevoie de ajutor intr-o chestiune..Pt a plasa niste marcaje html trebuie sa deschid Internet Explorer (precizez ca am windows 2007 iar versiunea de Internet Explorer este automat mai noua) si mai departe la "Vizualizare/File" dar nu gasesc.Va rog sa-mi spuneti unde gasesc butonul "Vizualizare"..stiu ca in versiunile mai vechi era in bara de sus-stanga

1 răspuns:
| CataC a răspuns:

Salut
Nu poti sa modifici codul html direct din browser.
Poti online din cpanel cu file editor ceea ce nu recomand, mai are erori.
Cel mai bine e sa modifici offline in ce ti-e tie usor (si notepad++ e suficient) si sa urci prin ftp.
Banuiesc ca e situl tau, nu speri ca ai putea modifica situl altora.
Bafta