| Blake1 a întrebat:

am si eu nevoie de ajutor plss... termin gimaziul si diriga ne-a dat sa scriem nu stiu ce ganduri despre scoala. daca ar fi dupa mine as zice ca bine ca s-a terminat cosmaru.asa ca va rog frumos ajutati-ma!

2 răspunsuri:
| darkeyes a răspuns:

Pai aminteste in compunere despre toate prin care ai trecut.Despre examene grele, despre serile pierdute cu invatatul, despre prieteniile care le-ai legat la scoala, despre cei care te-au ajutat. O sa fie frumoswinking Gasesti tu si alte idei pe parcurs:*

| simovacariu a răspuns:

De ce sa nu scrii ceea ce simti? Ce ai de pirdut? Spune ce ti-a placut, dar si ce nu ti-a placut! Spune cum ti-ar fi placut sa fie! FII SINCERA!