| Elena_9918 a întrebat:

am si eu nevoie de ajutor urgent eu am dat parola mea unui baiat (parola de mess)azi vb cu o fata pe mess care spunea ca e ex gagiak fostului meu iubit dar eu sunt sigura ca era baiatul caruia ia-m dat id-ul si asa a zis ca imi sparge parola de mess nuh...cum s-a intamplat dar am iesit dupa mess si a intrat repede aceea persoana...si acum vreau sa imi recuperz parola funda promit:X:Xlove struck

2 răspunsuri:
| tina28 a răspuns:

Daca mai tii mite raspunsurile la cele doua intrebari p care le scrii at cand ti-ai facut id-ul este foarte simplu... dai ckic p forgot password iti scrii id-ul dai rasp la cele doua intrebari si iti pui noua parola.gata sper sa te ajute rasp meu

| RossSaid a răspuns:

Nu mai da parola de la mess