| BiAnK_9624 a întrebat:

am si eu nevoie de un sfat.am fost impreuna cu un baiat aproape 2 luni. dapa o luna mi-a dat papucii pentru ca eu nu prea iesiam sa ma intalnesc cu el.in seara aia sa intalmit cu prietena mea cea mai buna da nu au facut nimica. s-au tinut doar de mana. apoi eu m-am impacat cu el si in timp ce eram eu cu el se intalnea cu prietena aia ca intre amici. da mie nu imi ziceau nimica. vorbeam cu ei la telefon cand erau impreuna si imi ziceau ca sunt singuri. m-am despartit inca de doua ori de el din cauza ca se intalneau des. ultima oara cand m-am despartit s-au intalnit iar.si a doua zi el i-a propus ei sa fie impreuna.si ea a acceptat (ea trebuia sa plece in vacanta in italia intr-o saptamana). el imi zicea ca inca ma iubeste si ca vrea sa ma uite. i-am zis ca daca ma iubeste sa se desparta de prietena aia pentru mine.seara sa despartie de ea. i-a zis ca daca pleaca in italia nu ar mai avea rost sa fie impreuma si ca el inca ma iubeste pe mine.ne-am impacat si iar s-a intalnit cu aia. dupa 2 zile ne-am despartit iar pentru ca a zis ca o iubeste pe aia...Pana la urma urmei pe care o iubeste? Eu inca il iubesc.Cum sa fac ca sa il uit? funda.:X:*:X:*

Răspuns Câştigător
| anytimeanywhere a răspuns:

Wow... :o complicata poveste ba te-ai despartit ba te-ai impacat dar eu zic mai bine sa il intrebi pe cine iubeste? din cate vad el se joaca cu voi daca vrei sa il uiti iesi cu prieteni, asculta muzica dar sa nu fie de dragoste, daca il vezi ignora.
Multa bafta si ascultati inima :*

2 răspunsuri:
| Ralluca25 a răspuns:

Ce tâmpit straight face scuze da chiar este tâmpit. Cred că nu are rost să te mai împaci cu el că ăsta când umblă cu tine când cu cealaltă ce pana mea. Lasă-l frate că e fraier poate nu știe ce pierde oh go on.
Eu zic să îți faci altă prietena foarte bună că aia nu prea e dacă era nu mai făcea ce ți-a făcut acum. Și ca să-l uiți thinking habar n-am nu-l vei uita foarte ușor da încetul cu încetul dispare din mintea ta. Kissss.

| ramona_5021 a răspuns:

Pe niciuna nu iubeste iti zic eu daca intr-adevar te iubea nu vorbea cu prietena ta, sau daca o iubea pe prietena ta nu se despartea de ea