| dyutzascumpikiii a întrebat:

Buna am si eu niste iritatii pe picioare. Cum as putea sa scap de ele? am punctulete rosii de mult timp asa cum au barbatii. ajutati-ma va rog. dau funda. multumesc!

2 răspunsuri:
| Denisa_Vlaciu_1983 a răspuns:

Crema Bephanten. O gasesti in farmacii...costa in jur de 10 lei...cred.

| zDenYz a răspuns:

Buna iata cateva ingrediente care reduc iritatiile pielii daca sunt utilizate in mod corect:Apa termala, albus de ou, ceai, unguent, ulei de galbenele, ulei de masline. Sper ca te-am ajutat