| AustralianTeaTree a întrebat:

Am si eu o intrebare ..Am auzit acum cateva zile o melodie care stiu sigur ca e destul de veche. Nu stiu insa cine o canta si cum se numeste dar stiu ca in melodie apar cuvintele :"say to me, say to me, i never feel alone" sau ceva de genul. Imi puteti spune va rog cine o canta si cum se numeste?

1 răspuns:
| DedeeAndreea a răspuns:

Buna! Melodia nu-i deloc veche! Si, in ea, se spunea:''Stay with me, stay with me, i never be alone"! Se numeste "Fly Project-Back in my life"
Sper ca te-am ajutat!