| Anqutsa a întrebat:

Am si eu o intrebare: Am cumparat astazi, stampila pentru unghii, am dat aceea folie jos dupa tablita cu modele, dar pun oja si cand trebuie sa dau cu aceea chestie de plastic se ia toata oja, daca dau incet ramane prea multa oja si tot nu iese modelul! Cum ar trebui sa fac? filmulete dupa net nu m-au ajutat deloc. Fundita + vot al cei ce imi raspund bine

Răspuns Câştigător
| oOoLuLuoOo a răspuns:

Buna si eu am acea tablita pai nu prea conteza cat de mult dai cu acea chestie adica cand pui oja aceasta contureaza modelul ca sa zic asa.si pui stampila si ar fi normal sa se ia pe stampila dar nici la mine nu se ia pe stampila oricum produsele din Romania sunt proaste deci nici o noutate.

1 răspuns:
| yoyo_5190 a răspuns:

Deci trebuie data folia aceea jos?