| Lavinia20 a întrebat:

Am mustata dar pe langa asta mai am si niste fire de par mai lungi in barba si pe obraj la fel ca la mustata. Mustata este blonda si firele acelea de asemenea... dar acele fire de pe barba se vadsad si in poze si mai ales tot parul` de pe fata se vede la soarestraight face Nu radeti va rogcrying De la ce poate fithinking si cam cat costa la saloane sa iti iei parul de pe fata cu ceara... de exmeplu la saloanele din Bucuresti stiti cam cat ar costa?thinking Si daca il iau cu ceara cam cat de des va trebui sa mi-l iau?
Dau funa! Multumesc

3 răspunsuri:
| Asiryx a răspuns:

Ia-le cu penseta.sau vezi un salon ceva epilare permanenta happy

| AmberMyth1 a răspuns:

Pai exista si crema depilatoare. merge foarte usor dar trebuie sa-ti iei una speciala pentru fata. spre exemplu pe corp aplici sub dus si apoi te clatesti si pur si simplu iese din piele. dar ai grija sa nu o tii mult pe fata pentru ca te poate arde

| EvellineDub a răspuns:

O crema depilatoare pentru fata iti recomand:3