| ByasiAtat a întrebat:

Am si eu o intrebare: Am vreo doua luni de cand mi-a venit ciclul si luna asta trebuia sa imi vina pe 4.Imi puteti da sfaturi va rog.Ca nu am nici o idee(mentionez ca nu am facut prostii). Primiti si fundita... pup all:*

3 răspunsuri:
| Cosmin1992 a răspuns:

In mod normal ar tb sa ai parte de el in fiecare luna, dar daca nu ti-a venit de 2 luni treaba poate fi naspa. Cel mai corect ar fi sa vorbesti cu mama ta, sau daca nu esti fricoasa ca multe persoane, du-te pana la medicul de familie si prezinta-i problema, repsectivu te indruma mai departe. Totusi acest lucru poate fi si emotional, daca ai avut vreun soc, dragoste mare fata de cineva...

| ღBrunette a răspuns:

Hey, Bya! Si eu am avut dereglari la inceput, dar din punctul meu de vedere este ceva normal. N-ai de ce sa-ti faci griji. In organismul tau se produc schimbari, insa o sa revina totul la normal.:*

| ByasiAtat explică:

Nu! de doua luni il am