| Ciprianccdlcjmrx a întrebat:

Am si eu o intrebare, as vrea sa-mi cumpar haine noi, si nu prea stiu ce sa cumpăr, sunt o persoana mai inchisa la ten, si toti imi zic ca am haine naspa, un sfat?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ceva sa dea mai spre elegant gen un tricou simplu negru sau alb si cu niste blugi faini.
Gasesti prin magazinele tip New yorker, Zara, Bershka, HM, o gramada de modele faine.

| Violleta2022 a răspuns:

Sunt convinsa ca nu s-au referit la culori ci la modele si la largime.
Hainele sunt naspa daca sunt prea largi!

| FaraNumePls a răspuns:

Nu trebuie să îi asculți, dar totuși ai putea sa îți cumperi haine în stilul casual pentru că este cel mai bine.

| NAT0 a răspuns:

Ce aiurea e să-ți pese de ce zic alții. Mno, mie-mi place negrul că merge la orice. Dar poate nu se referă la culoare, poate se referă la firmă. Și firma respectivă necesită bani.
Uite un sfat. Atâta timp cât ție-ți place ce porți și te vezi un prinț în oglindă, nu mai contează părerea celorlalți dar poți totuși să întrebi o fată ce ar schimba la tine sau mai multe și vezi tunci ce are schimba la tine și dacă e un lucru pe care l-ar schimba majoritate, ai verde să-l schimbi. Sper că ai înțeles.