| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare! Astazi m-am lovit la cap.CUm? Pai am scpat stiloul jos, m-am aplecat si am dat cu capul de calorifer ( caloriferul fiind drept, nu avem nimic ascutit). M-am lovit in zona ochiului ( pe langa tample), cam asa. Si... dupa vreo 3-4 ore, a inceput sa ma doara foarte tare capul in ore( eu eram la scoala), ameteam (nu mai vedeam decat ceea ce scriam, insa ce scrisesem nu mai vedeam), parca nu imi mai simteam mana si gura! Simteam ceva pe limba. Chiar nici nu stiu. Tin sa aduc minte ca nu mi-am pierdut constiinta absolut deloc.La inceput am simtit o durere mica, iar dupa...chiar tare. Si acum ma doare lobul temporal si parietal. Este ceva grav? Va rog ajutati-ma. Voi tine cont de tot ceea ce-mi spuneti. Fundita celui care imi da sfatul cel mai bun!
Multumesc anticipat!
Pe curand! Si sa aveti grija!

P. S: Scuzati categoria >:"

1 răspuns:
| noktambul a răspuns:

Ia-l pe taiaca-tau si mergeti sa -ti faci o tomografie craniana. Doamne fereste, sa nu ai vreun hematom. Nu neglija deloc problema pe baza ca "lasa, ca o sa treaca". Sanatate!