| Bellabelutsag a întrebat:

am si eu o intrebare! Ce metode stiti de a slabi? Imi doresc foarte mult lucrul asta si numai stiu sincer ce sa mai fac! Astept pareri Funda si Vot! Multumesc

Răspuns Câştigător
| roxkiss a răspuns:

Sala de sport si maninca fara piina di alimetelenu trebuie sa fie prajite sau sa contina ulei. Alimenteazate sanatos! Bea 2 litri dePa pe zi si mergi la sala de 3 ori pe saptaminavite 2 ore si obosestete! Alearga. sari. fa bicicleta. airobica zumba detoate ca sa arzi cite mai multe calorii. O sa faci intai multi muschi dar in tkmp de 1 luna o sa observi sa nu ai asa multa grasime. Te previn pe cintar poate sa nu sa se vada dar tu o sa obervi si cind o sa te masori tot o sa vezi rezultate. Iti spun din propria experienta. Dupa 1luna de sport continua dieta alimentara s iarasi 1 luna ( in timpul acestei luni nu fa sport si o sa vezi ca muschii dispar. o sa fie cum si era cindva, dar o sa ai mai putine kg si mai putina grasime. Citestepe net despeeaccelerarea metabolosmului! Asta tot ajuta la slabit. Ai fmulta rabdare si multa tarie de caracter. Bafta! Daca ceva imi scrii.am trecut demulte ori prin asta si am incercat toate metodele de slabit )

2 răspunsuri:
| Patry a răspuns:

Fa miscare, jogging si mananca multe salate, iar paine sa nu mananci deloc ingrasa foarte mult!

| Pizza1Steve a răspuns:

Sa alergi, mancare sanatoasa, sa mergi cu bicicleta a face geneoflexiuni. la mancare trebuie sa eviti ulei cartofi prajiti si fast fud. noroc mult