| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare: credeti ca la inaltimea de 1.65, 64 de kg este mult?

9 răspunsuri:
| CristineDelaruss a răspuns:

Nu e mult. dar indicat e la inaltimea ta sa ai 55 kg.

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

E perfectawinking Stiu ca e aberanta idee ca trebuie sa ai cu 10 kg sub nr de cm de peste 1 m ca sa fi "bine" cica straight face Cum poti spune asta nestiind ce sport face persoana respectiva, cat e mare, cat de dezvoltati is muschii etc? E o porcarie. Hai so luam altfel.Eu am 1.92 iar ca sa am 82 kg ar trebui sa fiu subnutrit, sincer.De cand ma stiut nu am avut sub 90 kg, indiferenta ca am avut 1.80 sau 92 si nici la 100 nu am avut burta.Da stiu ca pe multi cifra de 100 sperie da cand vezi o persoana live, iti dai seama daca e sau nu mult.Nu exista o greutate "standard" pentru o inaltime anume, depinde de multe, dar in general 64 kg e minim pentru cele de 1.65, fete, ca la baieri ar fi minim 70-75 kg pentru aceiasi greutate. Vrei sa mai vorbim mai mult pe subiectul asta, ai idu meu pe privat :*

| Brâncuşi a răspuns:

Bună gabi, nu, nu mi se pare a fi mult ai tot timpul să creşti aşa că nu intra în pănica tu vei mai creşte iar înălţimea nu este o problemă vitală...
O seară plăcută!

| Armatistul82 a răspuns:

Poate ca da, dar vei slabi cu varsta

| Crisss22 a răspuns:

Pai eu am 1.63 si am 55. deci nu stiu ce sa zic.

| RuxyzLOL a răspuns:

Nu stiu..am si eu 1.66 si 60 kg.dar vreau sa slabesc putin; d

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns (pentru RuxyzLOL):

A vrea si a fi necesar, nu e acelasi lucru.

| kisskiss1999 a răspuns:

Depinde de varsta ta... Daca ai sub 14 ani e cam mult, daca ai peste 15 e binisor

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns (pentru kisskiss1999):

Wow.De unde le scoti hei? O greutate buna pentru om e aceiasi, fie ca are 13 sau 30 ani...