| Yosii a întrebat:

am si eu o intrebare : cu ce sa dau pe par sa mi se ia vopseaua neagra? funda

Răspuns Câştigător
| Infernia a răspuns:

Apa oxigenata, decolorant.

4 răspunsuri:
| Hulya a răspuns:

Decolorant `. Succes :].

| anaservic a răspuns:

Decoloreaza-te la salon. acolo folosesc produse bune si care nu iti omoara parul chiar atat de rau. totusi, nu te astepta sa te faci o culoare f deschisa din prima. trebuie sa il deschizi treptat si sa folosesti produse de ingrijire a parului de cel putin 3 ori pe saptamana.

| Coriina_7713 a răspuns:

Cu decolorant!big grin

| elizza91 a răspuns:

Vopseaua neagra nu o sa ti se ia decat cu decolorant saddar ai grija sa folosesti vopsea fara amoniac dupa aceea.