| surpriza a întrebat:

Am si eu o intrebare.
Cum as putea sa ii impresionez pe cei din jur?
Nu ma refer neaparat la haine.

Răspuns Câştigător
| sweetyangel a răspuns:

Prn comportamentul tau
Fi sociabila si amuzanta,incearca sa nu-i plictisesti pe cei din jur fi creativa,nah poti si sa te tunzi mai special ceva cool si la moda,o tinuta putin crazzy sa zic,dca o sa faci gesturi prea exagerate o sa te creada fitoasa, cel mai bine ar fi tu insati, iar dca nu te chiar nu iesi in evidenta asta e mai sa fi sigura pe tine si sa te placi asa cum esti

5 răspunsuri:
| NoUseForAName a răspuns:

Prin inteligenta. Arata-le ca esti capabila sa iei unele decizii pe care ei nu le-ar lua si gandeste la "rece".

Sper ca am zis bine. big grin

| surpriza explică:

Pai eu sunt o fire mai slaba.Nu imi place sa ii vad pe cei din jur ca sufera si pentru ca sunt buna sunt luata drept proasta.

| surpriza explică:

Ma puteti ajuta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incercand sa nu iti propui asta.

| sweetyangel a răspuns:

Multumesc mult pentru funda.si eu eram asa ca tine acu un an.dar am trecut peste am zis ca nu mai iau in considerare vorbele urate,cand spunea cineva ceva i intorceam vorba, si fiecare insulta o luam ca pe o incurajare, la inceput e greu insa dca ai prieteni o sa reusesti.succes:*