| annnnonimm a întrebat:

am si eu o intrebare! cum as putea sa scap de niste vergeturi de pe fund happy va rog astept un raspuns happy

4 răspunsuri:
| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

De vergeturi nu poti scapa definitiv cu creme acestea doar le mai reduce vizibil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aerobic... gasesti pe google pentru diferite parti ale corpului, daca ai rabdare sa faci exercitiile care nu sunt deloc grele, maxim 30 min. iti vor trece^^

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/search (maxim 30 min in fiecare zi)

| annnnonimm explică:

Va multumesc! astept si alte raspunsuri...