| MajoretahaAngel96 a întrebat:

Buna am si eu o intrebare.Cum instalezi placa de baza la calculator.Pentru un raspuns bun. fundabig grin mersi

1 răspuns:
| BladeShadow a răspuns:

La placa de baza ai un cd, acel cd are denumirea placii si are driverele pe el, introduci cd in cd-rom si instalezi driverele. Daca nu ai acel cd citesti bine pe placa de baza ca undeva are o serie si denumire (numele placii), apoi cauti pe net driver pentru acea placa de baza, poti gasi pack complet de drivere cu tot ce iti trebuie, succes!