| viata15 a întrebat:

am si eu o intrebare...cum poti face un baiat sa nu te mai iubeasca?

10 răspunsuri:
| crytical a răspuns:

Nu cred ca este vreun buton pentru asta, dar poti sa ii zici ca esti lesbi.

| darrio2007 a răspuns:

Ii intorci spatele.

| corbulalbrosu a răspuns:

Il inseli cu cel mai bun prieten.

| SkyPilot a răspuns:

Ii spui sincer ca tu nu ai nici un sentiment pentru el si ca isi pierde vremea incercand sa te cucereasca.
Si idea corbului merge foarte bine daca vrei ca in schimb sa te urasca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i ca nu-l placi in fata. apoi fii rece cu el si nu-l baga in seama

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te băşeşti in preajma lui.

| RedheadOnTheRun a răspuns:

Ohoo...poti face muuulte lucruri. N-ai si tu un pic de imaginatie?

| Pinocchio a răspuns:

In primul rand spui ca tu nu-l iubesti, devii distanta, rece si il refuzi categoric ori de cate ori te invita undeva.

| LeeMinHo00 a răspuns:

Ii spui ca nu ai nimic cu el

| viata15 explică:

laughing. sincer am incercat o gramada de chesti dar ce am reusit sa fac a fost sa il bag in spital, el a luat un pumn de med si a stat o sapt la dezintoxicare. cat despre inselat nu pot nu sunt *****