| Andrey25 a întrebat:

am si eu o intrebare. Cum sa fac sa atrag o fata? ( mai exact sa ii placa de mine). Raspundeti-mi va rog

5 răspunsuri:
| euwik a răspuns:

Spune-i ce simti pentru ea poate si ea simte la fel

| Chriis a răspuns:

Spune-i ce simti...da`te pootsin la ea... apoi ea iti va raspunde cu sentimentele ei :]
incearca sa o iei de mana, daca nu vrea inseamna ca nu te place
din ce oras esti? big grin lasa`mi mesaj

| Andrey25 explică (pentru Chriis):

Da-mi adresa de mess si vb

| Ad3yana a răspuns:

Fii tu insuti daca nu ii place de tine nu te merita...si nu va potriviti

| st1m a răspuns:

In primul rind nu o lua foarte tare in seama dar vezi sa nu exagerezi, complimente ceva de genu!