| Glazzzen1610 a întrebat:

Buna am si eu o intrebare...
Cum se comporta un rapper inrait?

DAU FUNDA CEL MAI BUN

Răspuns Câştigător
| TPUuser199 a răspuns:

Si eu am fost numita "rapper-ita" (nu stiu daca inraita sau nu) pentru faptul ca port in timpul "liber" full cap, pantaloni de trening cu tur, pentru ca nu rad la toate glumele fara sens, pentru ca sunt mai serioasa de fel, pentru ca nu sunt chiar "sociabila" cum si-ar dori unii, pentru ca stau mai mereu cu castile in urechi, si pentru ca ascult RAP/HIP-HOP (Evident). happy

3 răspunsuri:
| sooome a răspuns:

Eh, si tu.
"Rapper inrait" Cum sa se comporte? Ca o persoana normala.
Asculta rap, evita cocalarii. Nu trebuie sa ai un comportament anume sau unic ca sa te consideri "rapper".

| razorsky a răspuns:

Ca un rapper normal

| sofisis a răspuns:

Ca un om normal.
Imbracamintea difera si muzica ascultata. In rest, e un om ca oricare altul.