| ella_7332 a întrebat:

Buna!

am si eu o intrebare big grin

de ce atunci cand vreau sa raspund la intrebarea cuiva pe TPU nu pot raspunde si imi arata asa :

Pentru a posta acest raspuns, te rugam sa confirmi adresa de e-mail folosita pentru contul TPU.ro
Pentru a retrimite e-mailul de confirmare click aici

DAU FUNDA >:

Răspuns Câştigător
| Tweetymrrr a răspuns:

Dai clik acolo unde scrie tongueentru a retrimite e-mailul de confirmare click aici. Dai acc la confirmarea de pe mail. si sigur nu-ti va mai aparea! BaFthA. ZI-MI DACA MERGEwinking

1 răspuns:
| Neeli a răspuns:

Intrii pe yahoo.com si iti verifici mail-ul. in spam sau inbox trebuie sa ai un mail de la TPU cu confirmarea si dai click pe el...