| anonim_4396 a întrebat:

Buna:* am si eu o >intrebare:D insa exteriorul vreau sa-l schimb de tot :)). Sa arat mai bine etc.Stiti si voi:-@. Ceva idei:D? Detalii despre mine:Am 15 ani jumate, 1.60 inaltime(mik rau:)) )sunt cam slaba, par saten, ochi caprui, fata ovala-rotunda si cam atat :-? ca nu mai stiu ce sa zic:-? Daca e uitati-va pe hi5 meu sa vedeti si astept sa-mi spuneti cum m-as putea "schimba":-? Multumesc :* http://kristynayubytha.hi5.com

3 răspunsuri:
| Angelsergiuboy a răspuns:

Cum vrei sa ma uit daca ai profil privat?

| minnieee a răspuns:

Hi5 e privat. Oricum, multi nu suntem multumiti de cum aratam.Insa nu poti sa-ti schimbi forma fetei sau sa cresti peste noapte. Poti incerca o frizura noua, poti sa mananci mai mult daca zici ca esti prea slaba, poti sa incerci alte haine care te avantajeaza, poti sa faci un sport care te inalta si scoate-ti in evidenta ce ai mai frumos(ochii, zambetul etc). Nu te ingrijora, nimeni nu-i perfect.

| Hedy a răspuns:

Io'aici un sfat:♥ρřΐηťżέЅśą ŀŭ ŧąŧą●ďŕăćŭśhŏřú ŀŭ mąmą♥ rolling on the floor rezulta FOarte putin creieeeeeer! deci cu ce te ai schimba:culturalizeaza-te, lasa fiziculoh go on