| SubsemnatuTalentatu a întrebat:

Buna!
Am si eu o intrebare dar pentru a o intelege deplin trebuie sa va povestesc cum stau lucrurile...
Eu sunt cu prietena mea de 9 luni timp in care am inselat-o de multe ori.big grin [ea nu stie asta] si nu stiu de ce eu am stat tot cu ea desi nu este ce-a mai frumoasa fata cu care am stat intr-un top s-ar clasa mai jos de locul 5... dar nu stiu cum sa explic la inceput am luato misto dar acum parca m-am atasat de ea, m-am obisnuit cu ea ba chiar azi am cunoscuto pe mama ei... si ea m-a inselat odata a stat 5 zile cu unu timp in care noi am fost despartiti dar apoi ne-am impacat si pentru mine nu a mai contat ca sa jurat pana la dumnezeu ca vrea sa ramana cu mine ca nu stie ce a facut a plans in fine. intrebarea este sa mai raman cu ea? eu sunt destul de cunoscut si ea nu face parte din categoria fetelor smechere in tot timpul asta cat am fost impreuna nu am lasat sa vada multa lume ca suntem impreuna deci sa mai stau cu ea?

Răspuns Câştigător
| Liviu a răspuns:

Hmm eu nu am cum sa te judec
Iti zic doar ca nu e ok ce ai facutNu am sa iti sar in cap acum ca faptul e consumat
Si cat despre cei mai de jos care au inceput cu texte " Vai ca nu stiu ca esti porc ca esti nu stiu cum "
Ma oameni buni el nu vrea critici
El cere sfaturi
Omu nu vrea sa auda cea ce stie deja ( tot respectu tu ce crezi e bine ce ai facut?)
Nu ii mai amintiti el poate vrea sa se indrepte...
Eu spun sa ii recunosti in fata ca un barbat ce estihappy
Daca mai vrea sa fie cu tine ok daca nu.asta e
Aratai ca iti pare rau ca ai fost un magarus

8 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Bai Gutza, dispari. Si tu, si ea.

| Simona a răspuns:

Esti un gunoi!

| iKatherin a răspuns:

Îţi baţi doar joc de ea oh go onj. măcar fi sincer cu ea şi zii că ai înşelato. dacă chiar ţine la tine poate te v.a ierta. dacă nu atunci pe viitor nu o să mai faci aceleaşi greşeli şi o să te înveţi minte!; )

Răspuns utilizator avertizat
| deea_5723 a răspuns:

Omule...esti lipsit de scrupule, josnic zau asa! lasa fata in pace...si asa a pierdut destul timp cu tine!

| anna_6885 a răspuns:

Bai Mister "Talentatu", ai o parere al naibii de buna despre tine. Spune-mi, te crezi in filmele alea americane unde lumea e diferentiata in functie de "$hm3ch3r3ală"? Las-o mai in pace, ca, din ce ai scris tu aici, e capabila sa gaseasca tipi mai buni decat tine din toate punctele de vedere.
P.S. Tu chiar suferi de supraapreciere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti un casanova de 2 bani.mai bine spune-i ca ai inselat-o si ca acum o pretuiesti. daca te paraseste asta e,gasesti tu fete, daca nu, tot e bine

| SubsemnatuTalentatu explică:

Asta e parerea voastra... sh tu flav ce ti s-a sculat si tie ***?
Sh mi-e mi-a placut mult de ea cand eram mic adica mai mic ea e cu 2 ani mai mare si numai pe ea o vedeam si ea nici nu ma baga in seama atunci... eu cel putin pot recunoaste sunt 50% convins ca si ea m-a inselat de mai multe ori nu doar faza pe care o stiu eu