| MissJupiter a întrebat:

am si eu o intrebare: Eu am 1.88 si m-am ingrasat, iar acum am 49 Kg dar inainte aveam 47kg crying cum as putea sa slabesc?

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Tu ai înălțime de 188 cm și greutate corporală de numai 49 de kilograme?
Ai cu 30 de kilograme mai puțin, ești extrem de slab. Practică un sport și mănâncă sănătos, de asemenea analize de sânge, dozările hormonale, etc.
Pa, pa.

| Lullu21 a răspuns:

Sa beai cite 2 l de apa pe zi, si sa maninci de 5 ori pe zi...nU glumesc...

| DOGinthecartie a răspuns:

In fiecare zi fa 30 de min sport, mananca sanatos

ingrijesteti corpul

winking

cauta pe net... exercitii de gimnastica

baftawinking :*