| ionutvaida a întrebat:

am si eu o intrebare...Eu sunt imrepuna cu o fata de 1 an si...am facut dragoste de multe ori si mi nu mi s`a rupt ata. Astazi cand ne "jucam" ea imi facea oral si se juca cu mana si etc.La un moment dat a inceput sa ma doara penisul si nu am bagat in seama. Dupa o vreme m`am dus pana la baie(intamplator) si am vazut ca imi curge sange din penis. Oare ce poate fi?

Răspuns Câştigător
| LULUTZAwhitYOU a răspuns:

Ti s-a rupt atasadvezi caa o sa te usture. Dupa ce ti s-a rupt ata o mai faci o data si nu cred ca o sa mai ai prbl
pst sint fata nu prea stiu de chestile astea
pst:m-am informat special pentru tene

4 răspunsuri:
| Bogdan9183 a răspuns:

Ai stricat-o pe vecie laughing. Ti-ai spart instrumentu, arunca-l ca sta closca pe oua degeaba

| Narcis2007 a răspuns:

Tu ce crezi? laughing

| Miriamm a răspuns:

Ty s.au dereglat hormoniilaughinglaughingty.a venit menstruatyelaughinglaughing

| cosmin_6235 a răspuns:

Ti-a venit ciclurolling on the floor