| Alekssa a întrebat:

Fetele voi cum va imbracati la scoala? Cele care nu au uniforma.Eu nu prea mai stiu cum sa ma imbrac. Funda

Răspuns Câştigător
| valeeExpress a răspuns:

Blugi-bluza, tricou-blugi, treining

4 răspunsuri:
| DracusorImpielitat a răspuns:

Eu nu am o anumita uniforma dar ma imbrac de obicei cu bluza alba. Mai port bluze maronii sau mov pe sub o vesta mar de blanita, blugi si bocanci.

| Alekssa explică:

...Eu am bluze mai strampte.si acum nu merg tenesii.as vrea totusi ceva cu cizme

| DANA_1291 a răspuns:

Depinde in ce clasa esti.Eu sunt la gimnaziu si port sacou mov cu maleta sau camasa mow.Ca asa vrea diriga...

| deedee_7943 a răspuns:

Te poti imbraca cum vrei tu. poti sa iti iei :
-blugi, un tricou, o jacheta si tenesi
-acum ca e iarna poti sa iti iei i caciula de mos pe cap
-fusta cu o bluza mai eleganta
-un tricou/bluza lunga cu iegari
in orice caz ceva lejer