| skumpik a întrebat:

Buna am si eu o intrebare..in a 5 zi dupa ciclu am avut contact sexoal neprotejat pot ramane insarcinata?

8 răspunsuri:
| andi a răspuns:

Nu, skumpik, sansele sunt mici, dar nu f. mici, nu a avut timp sa ajunga ovulul la maturitatewinking

| darksight a răspuns:

Raspunsul este DA. Chiar daca sansele sunt destul de mici poti ramane insarcinata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti ramane insarcinata doar daca baiatul a ejaculat in tn.Altfel nu ai cum

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca e a 5 a zi dupa ce ti-a venit ciclu, sansele sunt mici (sub 10%). Daca e a 5 a zi dupa ce ti-a trecut ciclu, sansele sunt mari, de peste 60%.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dap

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Da, șansele sunt mari, te apropi de maximul ovulație.
Iubire cu protecție (prezervativ).
Pa, pa.

| bethy92 a răspuns:

Dap happy

| want2bMajestic a răspuns:

Bineinteles ca poti ramane insarcinata. motiv pentru care trebuie sa folosesti anticonceptionale sau prezervativul!