| MaryaSiAtÂt a întrebat:

:* Am si eu o intrebare in special pentru baieti!

Tin foarte mult la un baiat, iar acesta de cand a aflat ca il plac incearca sa ma oftice cu alte fete.El este un baiat din acela golanas....Intrebarea e de ce face asta,de ce vrea sa ma oftice? De ce ma evita? Stie ca il plac, dar in fata mea se face ca nu stie..

5 răspunsuri:
| crytical a răspuns:

Poi ori il faci sa te iubeasca ori... Lui poate ii place de tine dar nu esti singura fata de care ii place, daca intelegi..Arata.i ca si tu poti face asta. si cand va incerca sa se apropie de tine, hop ai sarit pe el laughing

| MaryaSiAtÂt explică (pentru crytical):

Pai,asta-i cestia, eu nu sunt ca altele.Nu pot sa sar pe el, cum fac ele. Poate si de-asta el nu prea crede ca-l pla...

| AVRILavigne1000 a răspuns:

Oooo sunt fata dar stiu problema ca in palma. poate e cu cineva cand te evita sau te oftica nu vrea sa recunoasca in fata celorlalti ca... poate si el are cateva sentimente pentru tine...se face ca nici nu te-a vazut ca sa nu isi dea seama prieteni sai ca te place(l-ar cicalii intruna si cred ca nu suporta) sunt sigura ca si el asa un pic te place cu siguranta pup ne vedem ciao succes sper sa mearga ce sper merge 100%

| Pooc a răspuns:

Pentru ca vrea sa te faca geloasa adica sa te oftice, dar asta nu inseamna ca el nu te place. adica depinde, acum. poate e un tip care vrea sa se joace cu sentimentele tale sau poate e un tip care te place dar nu se arata. ar fi bine sa vorbiti doar voi 2 intr-un loc linistit ca sa puteti clarifica probleme. cine stie... poate va iubiti dar sunteti amandoi mai timizi.

| TzuTzuu a răspuns:

Sunt de acord cu Poochee hee. Si eu sunt cam in aceeasi situatie si vrea sa ma faca geloasa insa nu-i merge laughing. Arata-i ca nu iti pasa si daca tine la tine te va cauta :*.