| ☼Kitty☼ a întrebat:

am si eu o intrebare:
La clasa de langa mine e un baiat foarte dragut(avem aceeiasi varsta)si nu stiu cum sa il fac sa ma observesad eu am ID-u lui dar nu prea vb pe mess.La scoala vb aproape in fiecare pauza dar ca amici nu mai multstraight face
El este placut de cam toate fetele d la el din cls si d la mine din cls. spune ca nu-i place de nimeni, a incercat sa ii dea o sansa prietenei mele. dar pana la urma s-a razgandit(el)
Fiind atat de cautat de fete eu nu stiu cum sa ies in evidentza ca sa ma placastraight face
Cum sa fac?
Mskiss

Răspuns Câştigător
| DiamanteleSeSparg a răspuns:

Daca nu te place eu nu cred ca mai are vreun rost. dar totusi poti sa incerci gaseste si tu un pretext si baga-l in seama pe mess.Incearca sa te imprietenesti cu el, vorbiti despre lucruri marunte si nu ii da de banuit ca il placi, incearca sa devii inainte de toate o buna prietena si poate el cu timpul va incepe sa simta ceva pentru tinewinking

5 răspunsuri:
| inna a răspuns:

Let it go...serios.

| DiamanteleSeSparg a răspuns:

App:primesc si eu fundita?:-p

| Scuturici a răspuns:

Lui ii place de cineva dar tine in el... i-ti sugerez sa te dai cu mult parfumm laughing Sa te imbraci misto si sa faci in asafel incat sa nu te vezi cu el numai la scoala...si pe afara

| ☼Kitty☼ explică:

Cne ma ajta cel mai mult dau funditalove struck

| ata a răspuns:

Parerea mea este sa fii cea mai buna prietena a lui. Vorbiti pe mess despre profesorii comuni si la teste va spuneti variantele etc si cu siguranta o sa fii mai apropiata de el. big grin "fundita"