| Malina339 a întrebat:

Bună, am şi eu o întrebare la facultatea de IT, daca am media 8 nu mai dau admitere sau nu contează?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Intrebare total fara rost...
fiecare facultate are propria metodologie de admitere. La un conteaza mai mult media, la alta mai mult examenul de admitere.

Te uiti frumos pe site ul facultatii care te intereseaza si ai sa vezi cat si daca conteaza media

| Ara997 a răspuns:

Se da examen la informatica in toate centrele universitare serioase : Bucuresti, Timisoara, Iasi, cluj, constanta
bacul are pondereintre 0 si 50% din media de admitere.