| catalina_1418 a întrebat:

Buna:* am si eu o intrebare la voihappysambata am olimpiada la religie.Este prima data cand merg la olimpiada, si nu stiu cum este? Stam cate doi sau cate unu in banca? Ne asculta si oral? Ati putea sa imi spuneti si mie cum este:X

1 răspuns:
| Yana a răspuns:

La religie nu te asculta nimeni si oral, ai doar parte scrisa. Uneori elevii sunt asezati cate unul in banca, alteori cate doi. Daca sunt cate doi, insa, vor fi de clase diferite. Bafta!happy

[Yana]