| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o intrebare. M-am epilat la subrat, si peste o saptamana mi-a iesit un furunc, am incercat sa-l sparg.atat cat am suportat, am luat si antibiotic, si mi s-a spart el singur, dar acum ma doare ingrozitor si locul este tare.Astept parerile voastre. O zi buna tuturor!

2 răspunsuri:
| georginika a răspuns:

Buna.Nu cred ca trebuia sa il spargi. Din cate stiu eu daca ti-a iesit un furunc, mai trebuie sa iti iasa 8.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Www.tpb.ro - dotari si consumabile pentru saloane de infrumusetare