| κλάους a întrebat:

am si eu o intrebare mai mult pentru cei care au jurnale personale... Cand ati vrut sa va faceti un jurnal, ati avut retineri inainte de a scrie?

Răspuns Câştigător
| Andreutza212 a răspuns:

Poi prima data da imi`era teama sa nu-l gaseasca mama dar acum nu imi descarc sentimentele si scriu totul BAfta! SPer sa te fi ajutat cu cevatonguehappy

2 răspunsuri:
| sonia_3318 a răspuns:

Eu sunt prea lenesa sa scriu atat scuze laughing) glumesc ]
nu m-am gandit la sa ceva de obicei ma descarc in bratele celei mai bune prietene { Litle MJ Mariutza mea }

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu, personal am avut putin pentru ca ma temeam sa nu fie gasit de cineva si sa afle totul...hee hee fiecare om are secretele luihee hee