| daniela_9291 a întrebat:

am si eu o intrebare pentru baieti. Ce vede un baiat prima data la o fata?big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer nu prea conteaza, baietii au atitudine de turma:daca amicii lui te cred hot, atunci si lui i vei parea hot. Oh da! si vanatoarea e inclusa:nu ne plac obsedatele, ne place sa alergam noi dupa fete, de fapt cred ca cu cat ne resping mai mult cu atat le dorim mai tare! P. S.big grinaca un baiat nu face el primii pasi si nu se arata interesat, asta nu inseamna ca joaca vreun joc sau ca vrea sa va faca geloase, pur si simplu nu-i place de tine...

11 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Defectele! Apoi incep negocierile in legatura cu pretul...

| User a răspuns:

Aspectul fizicwhistling

| oz a răspuns:

Pai stai. Un exercitiu de logica. Daca e cu fata, ii vad fata si tatele, daca e cu spatele ii vad fundu'. Ma uit mai atent, sa vad daca e defecta(picioare strambe, denivelari, gauri, celulita) si daca e blonda si se umfla... o cumpar.Sau,voi la ce va referiti?

| Amrita a răspuns:

Chiar asa. si eu m-am intrebat asta de multe ori laughing

| Nimic special a răspuns:

Deci un baiat din cate observ se uita doar la fizicul fetei apoi restul nu mai conteaza, daca fata are forme apetisante nu`i mai trebuie nimiclaughingbig grin. scuze ca am rasp la intrebarehappy

| George1510 a răspuns:

Ochii :X:X:X Cel putin asta vad euhee hee

| Clever a răspuns:

Depinde de felul caracterului baiatuluihappy de ex ar fi 2 feluri de caractere.caracterul 1: nu vede decat aspectul fizic(sanii, fesele si coapsele) caracterul 2: nu vede decat latura psihica( adica partea aia cand voi ganditirolling on the floor glm. cand deschideti guritsahappy mda si zambetulhappy )

| maxQ a răspuns:

Pai... Tu (fata) fiind la o oarecare dinstanta de baiat si el necunoscandute mi se pare logic sa observe prima data corpul. Apoi de la apropiere ( fara sa vorbiti) el observa si unele trasaturi ale fetei, corpului etc. Iar dupa ce vb se descopera si gandirea si felul acelei persoane. happy Sunt baiat si am spus cum e la mine fiecare e diferit.

| ClaudiuN a răspuns:

Sa fim sinceri, tot ce vad baieti prima oara este fundul si sanii...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca are privirea sus atunci se uita la sani, iar in drum intalneste si fata ei, iar cand trece de el se uita la fund

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si inca ceva, daca astea sunt lucrurile pe care le vedem prima data nu inseamna ca doar astea ne intereseaza