| spaikizz a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru baietii. De fapt si fetele pot raspunde daca stiu raspunsul.
Deci imi place de un baiat de la mine din clasa. Am stat si cu el in banca(asa ne-a pus diriga). I-am aratat ca il plac prin semne finute si cred ca si-a dat seama. Mi-a aratat si el ca ma place:se purta frumos cu mine, ma respecta... Dar, de cand l-a mutat parca numai exist. El... nu stiu e mai vagabond mai gacicar si e si foarte popular.Cand statea cu mine in banca si vorbea cu baietii si de astea injura sau cand ii cadea un pix pe jos la fel zicea ca:

4 răspunsuri:
| Mandy a răspuns:

Nu te baga in seama cu el happy
lasa-l sa se apropie el de tine...

| spaikizz explică:

Pai si eu sunt populara! Am uitat sa mentionez!

| spikey1 a răspuns:

Buna nu stiu ce sa zic incarca sa mai intri in vorba cu el atrage-i atentia cumva. Daca atunci can d stateai in banca cu el iti arata ca te place sigur nu cred ca i-a trecut asa repede, dar de obicei astia mai populari au parte de multe fete. Daca vrei sa fii cu el nu-i spune din prima ca il placi fii cea mai buna amica a lui ti-o spun din proprie experienta ca sunt fata

| AdyIuly a răspuns:

Daca e bogat sa nu te faci cu el ca astia sunt foarte zgarciti Si mai e si popular Ai sanse cu el cam 30%dupa parerea mea si cred ca si alte fete il plac. Apropo am 11 ani