| Alexandra_9345 a întrebat:

Buna am si eu o intrebare pentru fete.acum 1 luna mi-a fost rau m-a durut sub butic m-a durut capul si am vomitat. Dupa cateva saptamani mi-au aparut o multime de cosuri pe fata si cateva pe piept si pe spate, Iar in timpul scolii ma durea sub buric asa fulgerator. Unele persoane mi-au spus ca poate trebuie sa iti vina ciclul+ca eu am o scurgere alba de cam un an. Dar nu m-a durut pieptul aptoape niciodata(nici nu am) si totusi am demult timp aceste simtome cam de jumatate de an daca nu si mai mult. Iar anul asta fac 14 ani.big grin

6 răspunsuri:
| smile a răspuns:

Buna! Asa pateam si eu insa mie mi-a venit menstruatia.Ar fi mai bine sa te duci la un medic.El ti-ar putea fi mai mult de ajutor! Succes!

| DeeaUcideVisse a răspuns:

Poate sa fie si o alergie de vara sau e menstruatia` totusi ar trebui sa iti intrebi mama si sa consulti un doctor
pupici :X
bye`>big grin

| Noname4love a răspuns:

Pai cred ca o sa-ti vina ciclul.stai linistita si daca te doare sub buric pune`ti o punguta cu geata si stai intinsa in pat. o sa-ti treacabig grin

| piticot14 a răspuns:

Are dreptate gargaritawinking
vorbeste cu mama tawinking

| Mirunutssa a răspuns:

Buna, Alexandra, eu cred ca ori iti vine ciclul ori nu stiu
Ca si eu am patit la fel.Te sfatuiesc sa iti intrebi mama. Poate ea stie.Eu asa am facut.OK.Bafta!

| gargarita_3065 a răspuns:

Pai este posibil si varianta cu menstruatia dar de ce nu vorbesti cu mama ta? te-ar ajuta mai mult