| KiduIcs a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru voi. As vrea sa dau cateva kg jos si nu stiu cum vreau niste metode clasice nu medicamente, multumesc. Funditaaa :*

Răspuns Câştigător
| MeeeDyana a răspuns:

Desigur,miscare.Multa lume spune ca trebuie sa alergi.Da, ajuta, dar foarte putin. Cele mai bune exercitii pentru slabit sunt abdomenele.Si daca vrei o dieta, iti recomand dieta mestecatului. Uite aici explicatiile, ca nu prea stiu eu cum sa explic :

http://www.ziare.com/articole/dieta+mestecat+mancare

Adica trebuie sa mesteci foarte incet mancarea si de ulte ori. Abia acum mi-au venit cuvintele.Dar poti sa dai si click!

4 răspunsuri:
| ShadowGhost a răspuns:

Buna.Nu renunta la proteine(carne,ciuperci)si nici la vitamine(fructele)renunta la dulciuri, si celelalte alimente care contin e-uri, ca cipsurile.Cel mai indicat este sa faci sport, iar dimineata sa bei un suc natural facut de tine sau de mama, tata in casa.Incearca sa mananci cat mai multe fructe si legume si o sa reusesti.Eu asa am facut, si mi-a mers din plin.

| Mikku a răspuns:

Pai ai putea timp de catva timp (nu mult) sa nu mai mananci dulciuri si fiindca este vara sa mergi la strand. Se spune ca atunci cand inoti, slabesti cel mai repede si desigur sa incepi sa faci sport (hadbal, tennis, volei etc) sau poti sa mergi cu prietenii in parc si sa va jucati de-a prinselea laughing in fine... Tu alegi. Pa! kiss

| AndreeaStixuleț a răspuns:

1.Cati ani ai?
2.Iti recomand dieta Dukan e foarte foarte foarte buna! Eu am slabit in primele 3 zile 4 kilograme! Si chiar sunt satula Spor la slabit!:*