| Emma0313 a întrebat:

Bună! Am și eu o întrebare. Prietenul meu mi-a dăruit un card Revolut, care este pe numele lui și zilele trecute a pus niște bani pe acesta. Mi a transmis și un anumit cod pin de patru cifre. Întrebarea este, cum pot scoate banii? Nu mă pricep la asta. Cine mă poate ajuta, vă rog! Dau fundă

Răspuns Câştigător
| RayssaAdi a răspuns:

Buna, du-te la un bancomat baga cardul inauntru tastezi codul din 4 cifre si selectezi suma dorita si apoi apesi ok si bancomatul iti va da bani, sa nu uiti sa iei si cardul inapoi

| Emma0313 explică (pentru RayssaAdi):

Dacă mi au fost banii trimiși în lire, cum ii pot scoate de pe card? Trebuie schimbați în lei?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ca de pe orice card bancar, de la bancomat.

| darrio2007 a răspuns (pentru suntserios):

Se pare ca nu a scos niciodata bani cu cardul.

| Emma0313 explică (pentru darrio2007):

Am scos, dar știu că acest card Revolut este mai altfel

| Emma0313 explică (pentru suntserios):

Mulțumesc pentru răspuns!