| Addaaa99 a întrebat:

Buna
am si eu o intrebare proasta pentru mine
mama e placata din tara
si eu am un catel
m-a lasat sa il am
si in seara asta m-a sunat si bunikmea i-a zis ca face caca si pipi in casa ca e rau
si mama a zis ca pana maine sa nu il mai am si nu stiu ce sa ma fac... ca sunt foarte atasata de el nu las da pentru nimic in lumea
va rog mult help!

2 răspunsuri:
| miky_4769 a răspuns:

Explica-i asta si mamei tale. Explica-i si convinge-o ca iti e cel mai bun prieten, dar trebuie si sa ii demonstrezi ca esti suficient de matura si responsabila sa ai grija de el. Du-l la plimbare, curata dupa el, spala-l, hraneste-l doar asa il mai poti pastrahappy Succes!

| federerdinamo a răspuns:

Asta numai tu poti vb cu mama tu. Spune-i, explica-i ca nu ai cum sa renunti la el pentru ca te-ai atasat. Sper sa reusesti dar incearca-l sa-l scoti la plimbare cainele pentru ca altfel nu v-a mai face in casawinking