| TeenageGirl a întrebat:

Buna!

Am si eu o intrebare [prosteasca da...]
Mi`e asa de frica ca incepe scoalahee hee)

De profa de mate mi`e fricalaughing
[intru si in clasa a7ahee hee)))]

9 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Şi eu am o problemă cu profu' de matelaughing.
Stai liniştită, nu o să te mănânce, învaţă să o suporţi[deşi e greulaughing].

| georginika a răspuns:

Eu trec in clasa a 11`a...numai cand ma gandesc ca ma asteapta Bacul peste 2 ani ma sperii crying(.

| BubuLina999 a răspuns:

Si mie imi e frica. si sunt a-8-alaughing...cand ma gandesc la ziua de maine ma ia cu frigurilaughing

| gyovany95 a răspuns:

Chiar ca frica...clasa a 7a emai grea de mii de ori decat toata celelelte 6 clase insumatetongue

| Myuu a răspuns:

Si profa mea de mate e de groaza cand ma intreaba ceva, nu stiu, dar parca mi se goleste mintea si nu mai stiu nimic.

| ĐǿŁŁY a răspuns:

Buna!
Cui nu-i este frica de profa de mate. A noastra e asa de, de...de matelaughing
Si eu intru intr-a saptea si sper sa fie bine.Sa-nvat la fel de bine, si sa ma acomodez cu schimbarile.(se mai schimba si profesoriihee hee
Nu-ti fie frica! Pana la urma la scoala te mai si distrezi, cu colegii. Iar scoala e buna pentru toata lumea!
Asa ca bafta! Si multe succese.

| Parisblue a răspuns:

Cui nu îi e frică? laughing. stai liniştită, dacă o sa inveti bine nu ai de ce sa te sperii. Profesorii nu mananca copii. asta credeam si eu la inceputlaughing dar daca te pui cu burta pe carte o sa vezi ce bine o sa fie si profesoara o sa te laude! succes!happy

| Laurishkutza a răspuns:

Si eu la fel draguta.tot a 7a tot de profi, de aia de fizica de fapt...mor...gandeste-te ca.nu prea stiu ca si eu tremur.

| TeenageGirl explică:

Scz nu am formulat`o ca o intrebare intrebarea era voi cum supravietuitilaughing))))