| DianaAndreea90 a întrebat:

referitoare la coafiura. Deci eu am parul lung pana la fund dar este pufos, chiar des de la gat asa in jos. Eu a-si vrea sa il am ceva in genul... http://www.hopa.ro/poze/mare/Daniela-Crudu1_1231845790.j pg

ce ar trebuie sa fac? spuneti-mi exact cum se numeste tunsoare pe care trebuie sa mi-o fac pentru a arata asa

7 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Cumpara o revista unde vezi o frixura asemanatoare si dai fuga cu ea la un salon arata-i doamnei/domnisoarei de acolo cum ai vrea sa arate parul tau si gata s-a rezolvat

http://www.rimel.ro/wp-content/uploads/2009/05/paris-hilton-brunette.jpg

http://www.divahair.ro/......_drept.jpg

| Ea12345 a răspuns:

Niste gherutze in fata, cu breton drept arata perfect.SI tot nu ti-ar sta cum il are Daniela, este foarte indreptat cu placa, la maximum happy
Succes si un Paste fericit!kiss

| Allegria a răspuns:

Hm...nu e o tunsoare grea, dar in poza asta daniela e indreptata cu placa foarte mult...

| Alii a răspuns:

Fileaza'l big grinbig grinbig grin.cred ca ti'ar sta bine...

| DianaAndreea90 explică:

Pai mi-l indrept si eu dar...trebuie sa il tund si in scari sau doar filat?

| MickeyAndryyy a răspuns:

Ar trebui sa ti-l fileze sa il tunzi putin sa il dai cu placa sa il dai cu balsam si la sfarsit cand o sa fie drept sa il umfli putin la spate succes!

| impreuna_pentru_totdeauna a răspuns:

Daca parul tau este lung atunci poti adopta coafura Danielei Crudu sau iti poti creea propria ta coafura asa cum ai vrea uh sa arate!