| dinamovistul19 a întrebat:

Buna am si eu o intrebare.
Scuzati ca pun intrebarea aici si nu merg la un medic dar un medic vecin a spus ca nu este nimic grav
Deci vroiam sa zic, ca de ceva timp de vreo 3 luni imi aparuserau pe piept niste pete mici de tot roz maxim 10 una langa alta in jurul acelei gauri de pe burta mai sus de buric.
Ele erau mici si nu aveau varf
Acum ele s-au mai imultit si pe spate si pe burta mai multe nu le mai pot inumara sunt mai multe
Seara nu se prea vad fiindca eu cred ca dispar sau ceva findca vad mai putine si culoarea pielii
Doctorul cu care am vorbit a spus ca s-ar putea sa fie bubite mici de la transipiratie dar nu cred ca este aia...
Acel doctor nu m-a vazut a zis ca nu crede sigur dar a spus din ce a auzit la telefon
App cateva bubite vreo 3-4 acum au un varf mic ca un cos
Va rog ajutati-ma dativa cu parerea stiu o sa merg si la medic dar ce credeti ca ar putea fii?
FUNDA!
App cand vin de la scoala se vad mai mult
Cred ca din cauza oboselii sau transpiratiei
Ma spal in fiecare zii
Sa fie iritatie de la sampon?

3 răspunsuri:
| dinamovistul19 explică:

Mi-a trecut a fost doar o alergie nu stiu la ce dar acum nu mai am nimichappy radeam de parintii mei pentru ca o faceam cand mergeam la scoala si le spuneam ca este alergie la scoala laughing

| Mihaela_7488 a răspuns:

Buna dinamovistule! s-ar putea sa fie o iritatie asa cum ai spus si tu dar s-ar putea sa fie si oreon pojar...chesti pe care daca nu le faci cand esti mic le faci asa ...mai mare dar cel mai bine are fi sa mergi la un doctor specialist nu la un vecin ca sa poata da diagnosticul correct funda?

| AlEXxx21 a răspuns:

Ori iritatie la sampon ori esti alergic la ceva