| Dannnakiss19 a întrebat:

Buna am si eu o intrebare si adica... cine a facut bronzare organica la salonul Elle din Satu Mare? Daca e cineva plz sa-mi spuna cum i s-a parut si daca lucreaza tipa bine, va rog ajutati-ma ca vreau sa fac si eu am o sedintza fotoo si vreau sa fiu bronzata! Apropo e adevarat ca poti ramane cu >pete?big grinau funda :*:*:*

1 răspuns:
| Tr3iii a răspuns:

Eu nu am fost(sunt baiat, nu sunt cu din astea), dar o verisoara de-a mea pe nume Alina a fost si s-a pronzat ff cool si nu ia ramas nici o patad'oh