| maryy_3569 a întrebat:

Buna am si eu o intrebare si sper sa nu va suparati. voi de ce stati pe TPU? sa ajutati persoane care au nevoie de ajutor sau pentru a primii fundite? eu una sunt de acord ca e un lucru dragut sa primesti si sa dai fundite, dar mai mult ma intereseaza sa ajut pe cineva. voi ce spuneti? mersi frumos.si sper ca nu v-ati suparat.

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Ce maaa? Eu sunt aici pentru fundite si numai pentru fundite.Pai ce-i asta?waitingFunditele "este":
-oxigenul meu
-denota un grad ridicat de smecherie
-numarul de dusmani e invers proportional cu cel de tovarasi cand ai funde multe
-iti permiti sa te lauzi cu ele si sa zici:"Ba saracie, eu macar ma laud dar am cu ce, yoteee cate funde am tu esti un antitalent, ma"
-pot sa faci trafic de fundite(dar de asta nu mai zic nimic ca iar ma prind si trebuie sa dau explicatii si sa dau in gat toata reteaua)

| Bessame a răspuns:

In primul rand eu cand m-am sscris pe sit-ul asta habar nu am avut de funde puncte si alte minunilaughing)mi-am facut cont pentru ca mi s-a parut interesant situl si am vazut ca poti afla lucruri care poate nu le stim, s-au poti ajuta! Iti poti face prieteni noi! Funda si alte minuni habar nu am ce rol au laughingsi, daca as sti mi-ar fi indiferent

| Bebelushaaː a răspuns:

Buna :*
Eu stau pe TPU atunci cand am timp, si stau pentru ca vreau sa vad daca sunt de ajutor cuiva happy. Poate un raspuns de`al meu ajuta, sau poate nu happy. In orice caz, eu nu sunt genul care la fiecare raspuns scriu: "fundita big grin?". Mi se pare absurd sa cer unui om sa`mi dea fundita, daca parerea meau sau sfatul meu nu il ajuta.
Te pup :*

| WhiteRose a răspuns:

Eu stau pe TPU cand am timp si vreau sa-i ajut pe altii, poate parerea mea nu e prea importanta, dar, in anumite situatii este bine sa afli cat mai multe pareri. Imi place sa primesc fundita pentru ca inseamna ca raspunsul meu i-a placut cel mai mult happy dar nu o cer niciodata si nu este scopul principal pentru care raspund happy

| Linda a răspuns:

Primul motiv nu-l spun. Al doilea pentru ca doresc sa ajut. Funditele ma impresioneaza 10-20%, oricum raspund la intrebarile care le vad bune indiferent daca au deja fundita sau nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa ajut si sa fiu ajutata, nu ma intereseaza funditele, nici nu stiu la ce folosesc