| dulceKmierea a întrebat:

Am si eu o intrebare stiti cum se numesc fluturasii aia care ii are Solange din Cameleonii la ochii? Si de unde as putea sa iau si eu? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| AnaisC a răspuns:

Ma uit si eu la Camaleonii si chestiile alea pe care le are Solange, sunt super tari se gasesc in Mall in magazinele de cosmetice, in special cele de firma, de unde cumperi machiajele.

4 răspunsuri:
| GabiGabrielle a răspuns:

Nu stiu... dar am vazut ceva asemanator, dar dinpacate pentru.telefon.
P. S.:::Cred ca se pot lipi si pe fata.

| antonella_5557 a răspuns:

Eu am gasit la meli-melo ceva de genu da nu is asa de mari si is floricele sau bobitze costa 10 lei un set mai mic si 20 lei un set mai mare

succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se numesc abtibilduri si le iei de la magazinewinking

| iuliateodora a răspuns:

Eu am de la revista so Hannah Montana si le lipesc cu sclipici de corp pe fata