| Roxytza_1134 a întrebat:

am si eu o intrebare. Stiu sa fac bratari impletite si imi ies destul de bine dar as vrea sa stiu cum se incepe o bratara ca asta http://2.bp.blogspot.com/......%2348.png. Ignorand faptul ca scrie cat costa si de cine e facuta :)) as vrea sa stiu cum pot incepe si eu o bratara ca aceea...va rog ajutor si fara rasp stupide. Merci si funda+vot :)

2 răspunsuri:
| TranadfirulNoptii2000 a răspuns:

Draga,draga,draga...daca nu stii sa faci o bratara simpla ca asta, inseamna ca nu stii sa faci nici un fel de bratara.esti dusa, sau ce ai? apropo eu stiu sa fac bratari de la 3 ani si de aceea te "comentez" la bratari. uite,nu o spun chiar in nume de rau, dar...e adevarul, fat-o! adevarul! oricum nu-ti explic ca nu ai ce explica la asemenea bratar usoara.pa si bafta la nimicurile tale de bratari

| Roxytza_1134 explică (pentru TranadfirulNoptii2000):

Fetito.eu nu am intrebat cum se face bratara, stiu sa o fac, stiu ca e usoara si cred ca imi ies bratari mai bine decat tie... oricum, nu cred eu ca tu faci bratari de la 3 ani, ma rog! EU INTREBAM CUM SE FACE INCUIETOAREA! Asta nu stiu eu sa fac. Se pare ca tu esti cea care trebuie comentata de rau pentru ca nu ai inteles! Cand am spus cum se incepe m-am referit la cum fac incuietoarea. Te rog, daca tu se pare ca stii totul, sa imi zici cum se face incuietoarea.