| MaeRi a întrebat:

Buna am si eu o intrebare.Sunt inscrisa la Avon pe numele surori, ea are numele de familie diferit de al meu.Pot sa platesc cu buletinu meu la BCR factura sau trebuie buletinu ei ineaparat.Sau nu e nevoie de buletin?

1 răspuns:
| Ingrid16V a răspuns:

Este neaparat ca persoana care plateste sa aiba buletinul ei si factura (nu conteaza ca este factura surorii tale). Deci poti plati factura ei, numai daca ai buletinul tau. Buletinul ei nu trebuie :* Bafta :X